Anasayfa text_separatorTUNÇKOL BLOG text_separatorERKEKLERE SÜRPRIZ

ERKEKLERE SÜRPRIZ

TUNÇKOL: tuncay 05/11/2016 0 YORUM
ERKEKLERE SÜRPRIZ
Eğer baba, erkek kardeş, erkek arkadaş, koca veya sevgili için alışverişe çıkılmışsa doğum en uygun doğum günü hediyesini bulmak yüksek öncelikli bir iştir. Yaratıcı bir doğum günü hediyesiyle sürpriz yaparak bir erkeğe onun sizin hayatınızda ne kadar önemli bir yeri olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini gösterebilirsiniz.
O erkeğin tercihlerine, hobilerine, duygularına hitap edecek türden  bir hediye bulmak için çabalayın. Çünkü, öyle bir hediye sayesinde kendinizi çok daha net ifade edebilme fırsatına erişirsiniz. Böylece, mesaj adrese teslim edilmiş olur ve onunla aranızdaki bağlar daha da güçlenir.
Ne tür bir hediye aradığınıza karar verememişseniz, sizin için hazırladığımız sürpriz hediye alternatiflerine göz atabilirsiniz.
Erkek Arkadaşınıza Alabileceğiniz Sürpriz Hediyeler

 

Kişiye Özel 3d Lamba

Doğum günü hediyesi olarak bu “Kişiye Özel 3d Lamba” dan hediye edeceğiniz erkek, doğum günü hediyesi için bu 3d lamba kalıcı bir hatıra oluşturabilir.
 Erkek Arkadaşınıza Alabileceğiniz Hediye Seçenekleri

3D LAMBA FİYATLARI

3D LAMBA

Aynalı Tunçkol Telefon Kaplama


“Aynalı Tunçkol Telefon Kaplama” her bir yüzü ayna olan ve sembollerle isimlerinizi şık hale getirebilirsiniz bulunan çok etkileyici bir hediye seçeneği. “Aynalı Kapak” da diyebileceğiniz bu sıradışı ürün ile yapacağınız sürpriz unutulmaz olacak! Ürünü incelemek için telefon kapak kategorilerinden ulaşabilirsiniz.

 

İphone KAPAK

Kişiye Özel Kapak

Samsung Telefon Kapak

Anahtarlık Şarj Kablosu

Anahtarlık şarj kablosu anahtarlarınızla  bir arada tutan sade görünümlü bu anahtarlık şarj kablosu aslında hep yanınızda bulunan ve mekanda komuşunuza arkadaşınıza kalmaya gittiğinizde her zaman yanınızada olabileceğini garantilemektir. Bunun bir mini şarj kablosu olduğunu kimse anlamayacak. Erkeğe hediye edilebilecek en esrarengiz hediye karşınızda!

İphone Samsung Şarj Kablosu Anahtarlık

Htc Sony Turkcell Şarj Kablosu Anahtarlık

 

Ahşap Papyon

Ahşap papyon herkesin göreceği son derece şık ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız, tam da aradığınız şey. Bu ahşap popyon sevdiklerinizi şaşırtmaya devam!.

Ahşap Papyon Çeşitleri

Ahşap Papyon

Gold Shiny Led Edition - Siyah Kayış Unisex Kol Saati -50%
Gold Shiny Led Edition - Siyah Kayış Unisex Kol Saati En iyi ürün en iyi fiyat COOL EDITION Gol..
199,00₺ 99,00₺
text_tax 83,90₺
Mavi Matte Led Edition - Turuncu Kayış Unisex Kol Saati -70%
Mavi Matte Led Edition - Turuncu Kayış Unisex Kol Saati En iyi ürün en iyi fiyat COOL EDITION M..
199,00₺ 59,00₺
text_tax 50,00₺
Ahşap Yeşil Güneş Gözlüğü -80%
Ahşap Yeşil Güneş Gözlüğü En iyi ürün en iyi fiyat GÖZLÜK Ahşap Yeşil Güneş Gözlüğü..
499,00₺ 99,00₺
text_tax 83,90₺