Hakkımızda

HAKKIMIZDA


 

             2008 Yılından Bugüne Saat Sektöründe Olan Tunçkol Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen CooL WATCH ve Up+ Saat Markası Haline Gelmiştir. Saat Modellerini Uzun Yıllar Araştırmalar Sonucu Tasarlamıştır.


Bir Çok Dünya ve Türkiye Ünlülerin, Starların, Oyuncuların, Fenomenlerin, Futbolcuların  Tercihi Olan Bir Saat ve Tunckol.com Alışveriş Sitesi Haline Gelmiş Bir Firmadır ( Blog Bölümüzden Daha Fazla Bilgi ve Resimlerine Ulaşabilirsiniz.)


CooL WATCH ve UP+ Saat Markaları Tescilli Bir Marka Olup 2008 Yılında İlk UPt Markasıyla Türkiye'ye Markasını Tescilletmiştir.
Yeni Nesil ve Jenerasyona Logosunu Yenileyerek 2008 Yılı Tescilli UPt Logosunu UP+  Logosuyla Saat Dalında Yenilemiş Olup Çok Büyük Yatırımlarla Tek Amacının Müşteri Memnuiyeti ve Ürün Kalitesi Olduğundan Hiç Bir Yatırımların da Gerek Zarar Olacağı  Düşünülse de Tüm Ticaretinde Tek Müşteri Memnuiyetini Düşünerek Kurmuş Bir Firmadır.


Herkesin Bildiği  ''Herkes CooL'lanıyor'' Sloganıyla Bunu Gerçekleştirmiştir.
Kişiye Özel Tasarlanan Saatleri Lazer Teknolojisiyle Kişiselleştirmekdedir. 


Tunçkol Arge: Bölümü Her Geçen Gün Saatlerini Geliştirmekle Kalmayıp Yeni Modeller Tasarlamaktadır, Buda Her Geçen Gün Devamlı Aynı Modellere Bağlı Kalmaksızın Sürekli Yeni Modellerini Tüm Dünya Ülkelerine ve Türkiye’ye Satışa Sunacaktır.


Fabrikamızda: CooL Watch ve UP+ Saatlerin Üretim Belgeleri SA8000 ve ISO14000 Standartları İçin Gerekli Tüm Denetimlerden Tam Onaylı ve ROHS Uyumlu Üretilmektedir.


En Büyük Satış Stratejilerinin En İyi Kaliteyi, En Uygun Fiyata Satışa Sunarak Satış Pazarının En Çok Satan Firması Olan Tunçkol; Kar Marşını Çok Düşük Tutup Tüm Müşteriler Memnun Kalması Odaklıdır ve Müşterilerin Çılgın Para Vermemesinin Önüne Geçmesidir.


Dünyada İlk;  Aynalı Telefon Kaplarını,  Alüminyum Telefon Kapaklarını, Power Bankları, Silikon Kapaklarını ve Çok Daha Fazlasını Kişiselleştiren İlk Firmadır.
Tunçkol.com: Kişiye Özel Ürünler Odaklı Bir Alışveriş Sitesidir.

 

Tunçkol'a Ait Tescilli Bir Marka Sloganıdır : Color Your Life!